BezpiecznaCiaza112023

czy zmieniłyście się po urodzeniu dziecka?

14 lata 1 miesiąc temu #9850 przez Mirella
Najogólniej rzecz ujmując: nie zwracam uwagi :P no brzuszek trochę wisi jeszcze, opuchlizna całkiem nie zeszła, trochę rozstępów jest, ale naprawdę o tym nie myślę, brzydko mówiąc mam to gdzieś, i bardzo mi dobrze z takim nastawieniem. Ja się sobie podobam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #9851 przez _aga86_
Ja moge sie pochwalic brakiem zbednych kilogramow :woohoo: Szybko wrocilam do formy i ciesze sie, ze wkoncu moge zrzucic plaszcz i ubrac jakies fajne ciuszki :blink: No jak tak wspomnialas o piersiach to chyba jednak nie sa takie jak przed ciaza- no ale pod ubraniem nie widac ;) Rozstepow nie mam nigdzie, ale zylak mi wyszedl na nodze i chyba juz nie zejdzie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9855 przez pip_ip
heh... ja już nawet mówiłam i żaliłam się strasznie, że jakoś sie zaakceptowac nie mogę, ale muszę przyznać, że już jest lepiej i mimo, że mała kończy jutro 2 miesiące i miałam do tego czasu zrzucić brzuszek zupełnie i się nie udało, to uważam że jest bardzo dobrze. Został mi niecały kilogram, rozstępy nieco na piersiach, ale maść z wit. A pomaga tak jak ćwiczenia i pas poporodowy, który kupiłam dwa dni temu. Najchętniej latałabym juz w krótkich spodenkach i już niczego się nie wstydzę:) Trzymam kciuki, żeby wszystkie mamy miały takie myślenie jak Mirella albo/i wracały do formy bezproblemowo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9898 przez sara125
ja powiem tak. mam 175 cm wzrostu przed ciaza wazylam 75 kg... w dzien przed porodem wazylam 85 czyli przytylam 10 kgw ciazy. wmomencie urodzenia dziecka waqzylam 79 a dzis waze kolo 78kg. wogole nie mam motywacji... ale jest wiosna i mam zamiar wziasc sie za siebie... z synkiem cwiczyc bedziemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9907 przez basik_twins
Sara ja mam 174 i 75 przed ciążą :) Tyle że ja wczoraj ważyłam u ginka 83,7 :lol:
Tak sobie napisałam żeby Cie pocieszyć bo ide się żalić w innym temacie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #10207 przez Manga
No to póki co jestem jedyna, która teraz waży mniej niż przed ciążą. I wcale mi z tego powodu nie jest dobrze, bo przed ciążą wagę miałam idealną (174cm wzrostu i 60 kg), a teraz chudnę i chudnę, a wszystkie ciuchy na mnie wiszą :( To pewnie dlatego, że wciąż karmię piersią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #10232 przez Madzia89862
tez bym chciala wazyc mniej niz przed ciaza a u mnie nie sprawdza sie teoria ze starasznie sie chudnie jesli karmi sie piersia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #10246 przez andziaa35
ja tez waze mniej niz przed ciaza (3kg) ale mam grubsze uda i pupe, pewnie dlatego ze w czasie ciazy obzeralam sie slodyczami i przytylam 24kg a synus mial tylko 3280 :) dobrze ze urodzilam prawie miesiac przed terminem bo pewnie przekroczylabym 30kg hehe :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #10258 przez pip_ip
Madzia to tak jak ja - musze ćwiczyć, żeby coś ze mnie schodziło a jakoś mam nadzieje, że jeśli bede karmiła piersią przez rok (taki mam plan na razie:P) to jednak coś dzieki temu schudnę, ale na razie nie widzę, żeby karmienie wspomagało odchudzanie... też bym chciała ważyć nieco mniej, choć fakt, że już nie jest źle (56.5kg/167cm)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #10260 przez Manga
pip_ip napisał:

też bym chciała ważyć nieco mniej, choć fakt, że już nie jest źle (56.5kg/167cm)

Nie jest źle? Jest chyba idealnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #10263 przez pip_ip
jeśli o mnie chodzi to nie jest źle... a to dlatego, że zawsze chciałam wygladać jak chłopczyca z wystajacymi kośćmi a Bóg dał mi biodra i cycki i takie tam krągłości, więc dla mnie idealnie nie jest, ale fakt, że jest już ok. Jednak właśnie wydaje mi sie, ze to nie przez karmienie tylko ćwiczenia, a że po urodzeniu córeczki zostało mi jedynie 3kg, wiec też dużo do "zejścia" nie było.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #10407 przez iwonan12
Mi niestety również zostało 3 kilo po porodzie ale od czwartku wracam do pracy więc zrzucę :)



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #10409 przez jedynaczka
kurcze zazdroszcze niektórym z Was ;)
mnie zostało jeszcze aż 5 kg... i z dnia na dzień mam wrażenie że nigdy się ich nie pozbęde ;/
u mnie tragedia na wiosne.. zamiast lepszego samopoczucia, na które czekałam przyszła załamka...
ale może do lata chociaż ze 3 kg uda mi sie zrzucić..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #10422 przez Madzia89862
ja do lata mam zamiar zrucic 10 kg:)chciałabym wazyc 58/59.przed ciaza wazyłam 62 przy 175 wzrostu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #10738 przez luska
oj ja to mm wam czego zazdroscic mi jeszcze 8 zostało a najlepsze ze to 8 to z pierwsze ciąży gdzie przytyłam 20kg w drugiej na szczęście tylko 12 które mi już zleciało:) ale ja raczej jestem załamana nadejściem wiosny i lata bo brzuch mam jak jeden wielki rozstęp i do tego wygląda jak bym była w 5m-cu ciąży reszta może być ;) ale karmienie piersia jakos nie pomaga mi zgubić zbędnego bagażu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl